Výrobci

Archiv akcí FM Group

Přehled všech aktuálních a proběhlých akcí, slev a levnějších produktů v našem e-shopu.

Výprodej klasických parfémů v původním balení!

1. července 2017 - Parfémy FM Group jsou již převážně pouze v novém balení. Pro ty z vás, kdo jste si oblíbili balení původní nabízíme poslední možnost si některé tyto parfémy pořídit a navíc se slevou 25 %.

Tato akce bude platit pouze do vyprodání původních balení parfémů a platí pro klasické parfémy, parfémy s feromony i parfémy Intense.

Výprodej starých balení klasických parfémů


Předchozí akce:

Výprodej luxusních parfémů!

1. března 2017 - Od dnešního dne až do konce dubna 2017, nebo do vyprodání akčních produktů jsou u nás všechny luxusní dámské parfémy, i všechny luxusní pánské parfémy levnější o 10 procent


Přehled všech aktuálních a proběhlých akcí, slev a levnějších produktů v našem e-shopu.

Dárek zdarma v hodnotě min. 149 Kč!

1. května 2016 - Rádi rozdáváme dárky a letošní léto bude právě ve znamení dárků zdarma. Nakupujte libobovolné produkty FM Group v celkové hodnotě nad 1500 Kč (bez dopravy) a budete odměněni zajímavým dárkem.

Pro dámy jsme vybrali parfémy na vlasy, nebo některý z duo očních stínů.
Pánové budou obdarováni vodou na holení anebo vůní do auta.

Dárky budeme vybírat podle skladových zásob, ale v případě, že si budete přát vybrat některý konkrétní z uvedených dárků, můžete to napsat do poznámky objednávky a pokud bude dárek dostupný, upřednostníme jej pro Vás.

Minimální hodnota dárku je 149 Kč, a akce bude probíhat po celý měsíc květen - srpen 2016.

Dámské parfémy a produkty Aloe Vera se slevou nejen k MDŽ

1. března 2016 - Tento měsíc na našem e-shopu mají svátek naše drahé polovičky, protože se v něm slaví mezinárodní den žen. A jak všichni víme, snad každá žena očekává k MDŽ květinku, nebo i nějaký malý dáreček. Pokud uvažujete o druhé variantě, pokusili jsme se vám vyjít trochu vstříc a zlevnili jsme o 5-10 procent FM parfémy z dámských kolekcí, tj. dámské parfémy klasicképarfémy s feromony, parfémy HOT,  i parfémy luxusní a navíc i produkty z brusu nové kolekce Aloe Vera. Tato akce bude platit nejen v den MDŽ, ale zmíněné vůně FM budou zlevněny po celý měsíc březen.

Nezapomeňte tedy, že dáreček vždy potěší a všechny ženy milují příjemné a kvalitní vůně.

Všechny parfémy s feromony za cenu parfémů klasických

1. února 2016 - K příležitosti měsíce ve znamení Svatého Valentýna jsme pro vás a vaše blízké připravili speciální slevu na všechny dámské i pánské parfémy s feromony. Tyto budou po celý únor, anebo do vyprodání akčních produktů zlevněny na cenu klasických parfémů FM Group.

Tak neváhejte a vyzkoušejte parfémy s přídavky feromonů za jedinečné ceny a zkuste být pro vaše partnery a partnerky ještě neodolatelnější, než dosud.

Luxusní parfémy levněji

1. listopadu 2015 - Vánoce jsou za dveřmi a protože každý jistě chce dopřát svým blízkým luxusní dárky, připravili jsme pro vás speciální vánoční slevu luxusních parfémů jak v dámské, tak v pánské kategorii.

Od dnešního dne až do konce roku, nebo do vyprodání akčních produktů jsou u nás všechny luxusní dámské parfémy, které máme skladem, i všechny skladové luxusní pánské parfémy levnější o 10 procent.

Poznámka: Vzhledem k předvánočnímu shonu se může stát, že některé parfémy budou vyprodány i u našeho dodavatele a nebudeme moci je expedovat. V takovém případě vás budeme samozřejmě co nejdříve informovat a společně vymyslíme vhodné řešení. Také dejte pozor na vytíženost pošty a pokud máte v úmyslu naše parfémy použít jako vánoční dárečky, snažte se objednávku provést nejpozději do 16. prosince. Po tomto datu již bude šance na včasné doručení do Vánoc poměrně nízká.

Sleva 10% na vybrané druhy dekorativní kosmetiky!

1. října 2015 - Léto je za námi a venku nám listí začíná hrát všemi barvami. Ale i vy se můžete pyšnit krásnými barvami díky našemu kvalitnímu make-upu FM Group. Nyní navíc s vybranými druhy ve slevě až 10 procent! Sleva bude probíhat po celý měsíc říjen a bude se vztahovat na vybrané barvy a barvy produktů dekorativní kosmetiky.

Jednotlivé kategorie, kde najdete nejvíce říjnových slev:

Kašmírové oční stíny,
Pálené tvářenky,
Automatické tužky na oči,
Automatické konturovací tužky,
Minerální pudry,
Sypké oční stíny,
Rtěnky,
Zvýrazňovače na rty
...

Sleva 10% na top 10 klasické parfémy!

1. září 2015 - Protože léto se nám chýlí ke konci a málokdo z nás teď bude mít dostatek času na to vybírat si nové parfémy, pokusili jsme vám výběr trochu ulehčit a zlevnili jsme pro vás o 10 procent nejoblíbenější parfémy FM Group - top 10 z kategorie klasických parfémů a to jak z dámských, tak i z pánských.

Vzorky parfémů zdarma!

1. července 2015 - Rádi rozdáváme dárky a po celé prázdniny (červenec - srpen) můžete získat vzorky parfémů FM zdarma. Stačí pouze objednat libovolný parfém (netýká se pouze miniparfémů, nebo parfémů na vlasy). Při objednávce jednoho parfému dostanete od nás automaticky jeden vzorek parfému zdarma, při objednávce alespoň 3 parfémů získáte celkem 5 vzorků parfémů zdarma.

Vzorky parfémů FM zdarma se týkají při nákupu parfémů z následujících kolekcí:

Dámské FM parfémy klasické, luxusní, s feromony, hot
Pánské FM parfémy klasické, luxusní, s feromony, hot

Dárek zdarma v hodnotě min. 149 Kč!

1. května 2015 - Tyto dva měsíce jsou právě ve znamení dárků zdarma. Nakupujte libobovolné produkty FM Group v celkové hodnotě nad 1000 Kč (bez dopravy) a budete odměněni zajímavým dárkem.

Pro dámy jsme vybrali parfémy na vlasy, nebo některý z duo očních stínů.
Pánové budou obdarováni vodou na holení anebo vůní do auta.

Dárky budeme vybírat podle skladových zásob, ale v případě, že si budete přát vybrat některý konkrétní z uvedených dárků, můžete to napsat do poznámky objednávky a pokud bude dárek dostupný, upřednostníme jej pro Vás.

Minimální hodnota dárku je 149 Kč, akce bude probíhat po celé měsíce květen a červen2015.

Sleva na klasické parfémy z Top 10!

1. dubna 2015 - Speciální akce na oslavu příchodu jara pro vás, kdo jste si oblíbili některý z našich nejprodávanějších klasických parrfémů FM Group. Tyto parfémy jsme totiž zlevnili o 10 - 15 procent a to v kategorii klasických parfémů dámských, tak i pánských.

Akce bude probíhat po celý měsíc duben 2015, nebo do vyprodání akčních produktů.

Akce - Vánoční balíčky!

Připravili jsme pro vás několik velmi výhodných vánočních balíčků, laděných vždy do konkrétních vůní FM Group:

Pánský Vánoční set FM 134, dámský Vánoční set FM 18, dámský Vánoční set FM 32, dámský Vánoční set FM 34, pánský Vánoční HOT set FM 64, dámský Vánoční HOT set FM 97.

Počet balíčků je omezen, pouze do vyčerpání zásob.

Akce - Luxus s odměnou!

Dárek ZDARMA při objednávce jakéhokoli luxusního parfému!

1. listopadu 2014 - Blíží se čas Vánoc a pomalu nastává čas poohlédnout se po nějakých speciálních dárcích pro vaše blízké. Co takhle zkusit luxusní parfém a ještě k tomu získat některý ze skvělých dárků v minimální hodnotě 89,- Kč, které jsme pro vás připravili? Dárek získáte při nákupu alespoň jednoho jakéhokoli luxusního dámského, nebo luxusního pánského parfému.

Dodatečné informace:

Jediná podmínka je, aby v objednávce byl alespoň jeden jakýkoli luxusní parfém.
Dárky budeme vybírat s citem individuálně pro každou objednávku, a hodnota dárku bude vzrůstat s hodnotou vlastní objednávky.
Těšit se tak můžete z vybraných produktů dekorativní kosmetiky (oční stíny, konturky, pudry...), tělové kosmetiky, nebo v případě pánů například z vůní do auta, pěny, či vodě po holení.

Tato akce bude probíhat po celý měsíc listopad.

Dárek zdarma při objednávce nad 1500 Kč

Aktuálně platí, že každý zákazník, který objedná v celkové hodnotě produktů FM nad 1500 Kč, získá dárek zdarma v podobě náhodně vybraného dámského, nebo pánského sprchového gelu, či dámského, nebo pánského deodorantu.

Sleva 10% na všechny balzámy a vody po holení!

15. června 2014 - Pro potěšení pánů a mužů jsme nově zařadili do naší nabídky kosmetiky pro pány elegantní balzámy po holení s praktickou pumpičkou ve třech nejoblíbenějších vůních:
FM 52 - Pánský balzám po holení s pumpičkou (Hugo Boss - Hugo Boss),
FM 134 - Pánský balzám po holení s pumpičkou (Giorgio Armani - Aqua Di Gio)
,
FM 199 - Pánský balzám po holení s pumpičkou (Paco Rabanne - 1 Milion)
.

A aby toho nebylo málo, všechny tyto balzámy, jsme spolu s vodami po holení zlevnili o 10 procent. Kompletní přehled naleznete v kategorii vody a balzámy po holení.

Dárky pro naše fanoušky!

1. dubna 2014 - Rádi bychom poděkovali fanouškům našeho Facebooku a za jejich věrnost vyhlašujeme na měsíc duben akci, která vás naše fanoušky odmění. Všichni fanoušci totiž při své objednávce získáte automaticky dárek, nebo dárky v hodnotě cca 10 procent z hodnoty vaší objednávky (bez poštovného).

Jak získám dárky přes Facebook FM Svět?

Je to jednoduché! Po odeslání objednávky se stačí liknout na náš Facebook (k tomu potřebujete být přihlášeni pod vaším FB účtem) a přes ten napsat buď číslo objednávky, e-mail uvedený v objednávce, anebo alespoň vaše jméno a příjmení, abychom si mohli ověřit, že jste to opravdu vy.

Poté se již můžete těšit na dáreček, nebo na dárečky našich FM produktů. 

Perfektní na této akci je to, že se dá zkombinovat se všemi akčními slevami jednotlivých produktů FM

Tak neváhejte a akci využijte, anebo na ní pozvěte své přátele. 

Duben věnovaný dárkovým balíčkům!

Po celý duben pro vás budeme připravovat nové speciální ceny na dárkové balíčky. Každý z našich balíčků kosmetiky FM Group bude zlevněný alespoň na 1 týden. Nezapomeňte tedy pravidelně sledovat naší dubnovou akční nabídku a třeba budete mít štěstí na skvělou slevu až 20% na dárkový balíček ve vaší oblíbené vůni.

Wellness produkty za skvělé ceny!

Až do konce března můžete využít příjemných slev až do 20% u Wellness kosmetiky FM Group. V naší kolekci Spa Senses naleznete sprchové gely, vonné svíčky, tělový peeling, soli do koupele a tělová másla, vše v 5ti příjemných vůních.

Výprodej pánských sprchových gelů

Do 10. března 2013 si můžete vybrat z bohaté nabídky zlevněných pánských sprchových gelů. Všechny produkty v této kategorii jsou zlevněny, některé až o 25%! Naše sprchové gely jsou parfémované v oblíbených vůních FM Group.

Výprodej dámských sprchových gelů

Do 3. března 2013 platí velký výprodej dámských sprchových gelů se skvělými slevami. Úplně každý dámský sprchový gel je zlevněný, některé až o 25%! Tak neváhejte a podívejte se, třeba najdete s velikou slevou i sprcháč ve vaší oblíbené vůni.

Sleva na všechny pánské deodoranty

Do 24. února 2013 platí velké slevy na všechny pánské deodoranty s úžasnými slevami až 25%.

Sleva na všechny dámské deodoranty

Do 17. února 2013 platí velká slevová akce na dámské deodoranty s neuvěřitelnými slevami. Každý dámský deodorant je zlevněný, slevy sahají až do výše 25%!