Výrobci

Nejoblíbenější klasické parfémy pro muže i ženy, top 10

Níže naleznete přehled 10 dámských a 10 pánských parfémů z klasických kolekcí, které vám můžeme vřele doporučit, protože se jedná o nejoblíbenější parfémy FM Group za posledních několik let.

Pokud tedy ještě netušíte, jakou vůni zvolit, zkuste si vyzkoušet právě některé z těchto vůní, třeba v podobě otestováním vzorků parfémů, které si u nás můžete pořídit po 10ti korunkách.

Některé z parfémů mají navíc uvedeny i varianty parfémů s feromony, které voní totožně jako parfémy klasické, ale obsahují navíc složky feromonů, nebo parfémy Intense, které mají vyšší obsah parfemace.

Klasické parfémy pro ženy, top 10!

Top 10 nejoblíbenejších dámských klasických parfémů FM Group.

Top 10 levných vůní z kolekce klasických dámských parfémů FM Group, které našim zákaznicím voní nejvíce:

FM 81 - Dámský parfém
FM 81 - Dámský parfém s feromony
FM 81 - Dámský parfém intense (30%)

Parfém s excentrickou esencí magnólie, konvalinky, růže a fialky zkombinovaných s jemností jablka a salátové okurky, inspirován vůní značky DONNA KARAN - DKNY BE DELICIOUS. FM Group 81.

FM 18 - Dámský parfém
FM 18 - Dámský parfém s feromony
FM 18 - Dámský parfém intense (30%)

Parfém se zářivými tóny pomeranče, grapefruitu a bergamotu ve spojení se sladkostí jasmínu a růže, inspirován vůní značky CHANEL - COCO MADMOISELLE. FM Group 18.

FM 23 - Dámský parfém
FM 23 - Dámský parfém s feromony
FM 23 - Dámský parfém intense (30%)

Parfém se sladkými a velmi smyslnými tóny mandarinky, jasmínu a vanilky, inspirován vůní značky CACHAREL - AMOR AMOR. FM Group 23.

FM 33 - Dámský parfém
FM 33 - Dámský parfém s feromony
FM 33 - Dámský parfém intense (30%)

Parfém s osvěžující sílou jasmínu, bílé růže, bambusu, jablka a citronu, inspirován vůní značky DOLCE & GABBANA - LIGHT BLUE. FM Group 33.

FM 98 - Dámský parfém
FM 98 - Dámský parfém s feromony
FM 98 - Dámský parfém intense (30%)

Parfém s osvěžující sílou citrusů prohloubenou sladkými květy a dřevitými tóny, inspirován vůní značky MEXX - MEXX WOMAN. FM Group 98.

FM 09 - Dámský parfém

Parfém s výtažkem ze zeleného ovoce, vanilky a pižma, na který dlouho nezapomeneš, inspirován vůní značky NAOMI CAMPBELL - NEOMAGIC. FM Group 09.

FM 413 - Dámský parfém

Parfém s velice sladkým základem v podobě vanilky, pačule a čokoládové pralinky v dokonalé harmonii s tóny čerstvých květů a ovoce, inspirován vůní značky LANCOME - LA VIE EST BELLE. FM Group 413.

FM 06 - Dámský parfém

Parfém s oslnivě vyváženými tóny citrusů a dubového mechu, inspirován vůní značky ELIZABETH ARDEN - GREEN TEA. FM Group 06.

FM 24 - Dámský parfém

Parfém se svěžími tóny mandarinky, růže, břečťanu a africké orchidee, inspirován vůní značky CHRISTIAN DIOR - J´ADORE. FM Group 10.

FM 32 - Dámský parfém

Parfém s fascinujícím souzněním mandarinky, ostružiny a manga a se sladkostí medu a čokolády, inspirován vůní značky THIERRY MUGLER - ANGEL. FM Group 32.

Klasické parfémy pro muže, top 10!

Top 10 nejoblíbenějších pánských klasických parfémů FM Group.

Přehled 10 levných vůní z kolekce klasických pánských parfémů FM Group, které si naši zákazníci kupují nejraději:

FM 56 - Pánský parfém
FM 56 - Pánský parfém s feromony
FM 56 - Pánský parfém intense (24%)

Parfém s výtažky ze zimolezu, jalovcové pryskyřice a cedru rozžhaví tvoje smysly, inspirován vůní značky CHRISTIAN DIOR - FAHRENHEIT. FM Group 56.

FM 52 - Pánský parfém
FM 52 - Pánský parfém s feromony
FM 52 - Pánský parfém intense (24%)

Parfém s hypnotizující vůní citrusů, jablka, skořice a hřebíčku, inspirován vůní značky HUGO BOSS - HUGO BOSS. FM Group 52.

FM 134 - Pánský parfém
FM 134 - Pánský parfém s feromony
FM 134 - Pánský parfém intense (24%)

Parfém s podmanivou vůní mandarinky, hořkého pomeranče, vodního hyacintu, rozmarýnu, pačule a cedru, inspirován vůní značky GIORGIO ARMANI - AQUA DI GIO. FM Group 134.

FM 110 - Pánský parfém
FM 110 - Pánský parfém s feromony
FM 110 - Pánský parfém intense (24%)

Parfém se sílami vanilky, pižma, jantaru, květů pomerančovníku a konvalinky, inspirován vůní značky J.P.GAULTIER - LA MALE. FM Group 110.

FM 64 - Pánský parfém
FM 64 - Pánský parfém s feromony
FM 64 - Pánský parfém intense (24%)

Parfém s elegantním a smyslným spojením mandarinky, anýzu, pižma a květů olivovníku, inspirován vůní značky GIORGIO ARMANI - BLACK CODE. FM Group 64.

FM 68 - Pánský parfém

Parfém s povzbuzující vůní cedrového dřeva, levandule, tabáku, bergamotu a citronu, inspirován vůní značky DOLCE & GABBANA - MEN. FM Group 68.

FM 189 - Pánský parfém

Parfém s živým spojením grapefruitu, maliny, levandule a heliotropia, inspirován vůní značky DIESEL - FUEL FOR LIFE POUR HOMME. FM Group 189.

FM 135 - Pánský parfém

Parfém s nečekaně intenzivní vůní mandarinky, hořkého pomeranče, svatolíny i ambry, inspirován vůní značky BULGARI - AQUA POUR HOMME. FM Group 135.

FM 451 - Pánský parfém

Parfém s čistými tóny vody, silně posílené energickým rozmarýnem, inspirován vůní značky DOLCE & GABBANA - THE ONE SPORT. FM Group 451.

FM 452 - Pánský parfém

Parfém se silným spojením osvěžující máty v kombinaci s mandarinkou a cypřišem, inspirován vůní značky CHANEL - ALLURE HOMME SPORT EAU EXTREME. FM Group 452.