Otevření e-shopu FM Svět

20. listopadu 2012 - S radostí představujeme náš nový e-shop, věnovaný kosmetice a parfémům značky FM Group. Pro začátek u nás naleznete kompletní nabídku parfémů a tělové kosmetiky, rozdělenu podle použití pro dámy a pro pány.

Pánské a dámské parfémy FM Group

V kategorii pro dámy naleznete velice bohatou kolekci dámských parfémů, vyznačujících se velice výhodnými cenami při zachování vysoké kvality, několik miniaturek v podobě mini parfémů, ideálních na cesty a samozřejmě i o něco dražší, ale o to nápaditěji zabalené dámské luxusní parfémy.

Nesmíme zapomenout ani na zvláštní řadu nejoblíbenějších vůní značky FM Group, které jsou obohacené přídavky feromony, tedy kolekci dámských parfémů s feromony a na originální kolekci květinových a ovocných vůní.

Kategorie pro pány je velice podobná, naleznete v ní tedy klasickou i luxusní kolekci pánských parfémů, stejně jako nejoblíbenější parfémy ve speciální kolekci pánských parfémů s feromony.

Tělová kosmetika FM Group

V obou kategoriích pro pány i pro dámy naleznete opět podobné produkty, jako například dámské a pánské sprchové gely, dámské a pánské deodoranty, dámské a pánské tělové balzámy a krémy, anebo v poslední době hojně vyhledávanou dámskou či pánskou přírodní kosmetiku.

Naopak specialitou v kategorii tělové kosmetiky pro dámy jsou parfémy na vlasy a v kategorii kosmetiky pro péči o tělo pro pány jsou to balzámy a vody po holení, nebo velice žádaná pěna na holení.