Nové Make-up produkty FM - podzim 2013

18. listopadu 2013 - Představujeme vám letošní novinky z dekorativní kosmetiky FM Group. V nabídce máme nyní nově:

Kosmetika na oči a oční okolí

Metalické oční stíny

Mezi očními stíny přibyla nová podkategorie metalických očních stínů, která vám nabízí 5 sytých očních stínů s inovativní krémovou texturou pro zvýraznění pleti.

Diamantové tužky na oči

V kategorii tužky na oči a obočí naleznete několik zajímavých diamantových tužek, tekuté oční linky (nově hnědá a tmavě modrá varianta) a zvýrazňovač obočí v tmavé bronzové barvě.

 
 

Péče o tvář

Colour & Care pudry, krémy a podkladové báze

V této kategorii naleznete především nové produkty velice šetrných kosmetických přípravků Colour & Care, jako jsou multifunkční pudry, krémy a podkladové báze.

 

Paletky Make-up

Pro své praktické použití nesmíme zapomenout na paletky Makeupu ve dvou provedení v závislosti na typu pleti, a které obsahují v jednom balení sadu očních stínů (4 x 1,5 g), tvářenky (2,5 g) a lesku na rty (4 ml).

Kosmetika na ústa a rty

Přináší zajímavé novinky v kategorii lesků na rty, jako například Lesk na rty Chilly Brown, několik různých sametových krémových pomád a něco nového objevíte i v kategorii Zvýrazňovačů na rty.

Ošetření nehtů

Laky na nehty

V již nyní velice bohaté nabídce laků na nehty přibyly 2 varianty, černý a bílý lak na nehty.

Vzorky FM kosmetiky na otestování

Na závěr bychom vás rádi informovali, že jsme připravili zcela novou kategorii, věnující se vzorkům make-upu, kde si každý může za pár korun objednat a vyzkoušet vzorek make-upu.