Nová kolekce přírodní kosmetiky Triumph of Orchids

20. června 2014 - od dnešního dne se můžete těšit na velice zajímavou kolekci přírodní kosmetiky z vysoce kvalitních produktů a obsahem vzácných složek z orchidejí - kolekci Triumph of Orchids, kde naleznete 8 produktů zaměřených na péči o obličej a tělo.

Co je kolekce Triumph of Orchids?

Triumph of Orchids je kolekce vysoce kvalitních produktů zaměřených na péči o obličej a tělo, které mimo jiné obsahují vzácnou složku – výtažek z orchideje. Tato jedinečná rostlina je vzhledem k její udržitelnosti symbolem věčného mládí a krásy. Výtažek z Orchideje má silné antioxidační a hydratační vlastnosti. Kolekce Triumph of Orchids zahrnuje čtyři skupiny produktů, z nichž každá je odpovědná za péči o různé části těla. Názvy skupin jsou inspirovány úrovněmi efektivity z Klubu Orchidejí, které dodatečně zdůrazňují jedinečnost výrobků z kolekce Triumph of Orchids.

To, co činí kolekci Triumph of Orchids jedinečnou, je především výtažek z orchideje, známý pro své hydratační a zvláčňující vlastnosti a působení proti stárnutí. Kromě toho mají produkty elegantní a jemnou vůni těchto jedinečných květin.

Přehled produktů FM Group z kolekce Triumph of Orchids:

Hydratační gel na čištění pleti TRIUMPH OF ORCHIDS
Revitalizační sérum TRIUMPH OF ORCHIDS

Saténový tělový a vlasový olej TRIUMPH OF ORCHIDS
Sametová pěna do koupele TRIUMPH OF ORCHIDS
Šampón na barvené vlasy TRIUMPH OF ORCHIDS
Maska na barvené vlasy TRIUMPH OF ORCHIDS
Peeling AHA na ruce a nohy TRIUMPH OF ORCHIDS
Regenerační maska na ruce a nohy TRIUMPH OF ORCHIDS

Hydratační gel na čištění pleti TRIUMPH OF ORCHIDS Revitalizační sérum  TRIUMPH OF ORCHIDS Saténový tělový a vlasový olej TRIUMPH OF ORCHIDS
Sametová pěna do koupele  TRIUMPH OF ORCHIDS
Šampón na barvené vlasy TRIUMPH OF ORCHIDS
Maska na barvené vlasy TRIUMPH OF ORCHIDS
Peeling AHA na ruce a nohy  TRIUMPH OF ORCHIDS Regenerační maska na ruce a nohy TRIUMPH OF ORCHIDS