Partnerství s FM Group

Sleva 30% na pořád, nebo přivýdělek?

Máte-li rádi produkty značky FM Group a pravidelně je nakupujete buď z vlastní potřeby, anebo pro své přátele, či rodinu, určitě by vás mohla zajímat možnost získat slevu 30 procent na všechny produkty této vynikající kosmetiky. Stačí se zaregistrovat jako nový distributor, nebo odběratel a veškeré výhody pro vás budou k dispozici.

Sleva na všechny produkty se vyplatí!

Je to opravdu jednoduché. Můžete se buď bezplatně zaregistrovat jako odběratel (tedy nakupovat kosmetiku s 30 procentní slevou pro vlastní potřebu), anebo za určitý poplatek jako distributor (s tím jsou spojené určité další výhody, jako například provize z prodejte atd.).

Ikdyž registrace nového distributora stojí od 300 korun (za což zájemce obdrží malý starter s 20 vzorky nejoblíbenějších vzorky vůní), je i při používání této kosmetiky pouze pro osobní potřebu otázka chvilky, než se tato investice vrátí. Já například na začátku vůbec neplánoval parfémy prodávat dál a zaregistroval jsem se pouze, abych měl slevu na parfém FM 52 z kolekce pánských klasických parfémů, který mi opravdu voněl a seděl a nechtěl jsem žádný jiný. Ale jednoduše jsem si brzy spočítal, že když si koupím 4 tyto parfémy, tak již budu v podstatě v plusu, než kdybych si je kupoval přes jiného distributora. Navíc jsem za tu cenu získal vzorky nejznámějších vůní. A moje v té době budoucí manželka si v tomto testeru našla také dámskou vůni, kterou si přála vyzkoušet a kterou si nakonec tak oblíbila, že jí používá dodnes. Tedy již po první společné objednávce se nám registrace jednoznačně vyplatila.

Přivýdělek s FM Group

Velká startovací sada distributora FM GroupPostupně jsme zjistili, že nejsme jediní, komu tyto parfémy voní a tak jsme zkusili testery půjčit svým známým ať si je "očuchají" a pokud se jim tam něco zalíbí, není problém to objednat a za katalogovou cenu dodat. A ono to opravdu zafungovalo a funguje to dodnes. Pravidelně několikrát do roka uděláme kolečko, kdy naše testery pouze půjčíme (mezitím jsme si za vydělané peníze pořídili velký tester, ve kterém si svojí oblíbenou vůni najde snad opravdu každý), oni si vyberou a my pak vše najednou objednáme a kosmetiku předáme.

Je to opravdu snadný a nenucený způsob přivýdělku a musím říct, že například před Vánocemi, kdy jsou kvalitní, ale přes to levné parfémky velice žádanými dárky, to jde úplně samo.

Na každém již pak záleží, jestli je zdatný obchodník a dokáže produkty aktivně prodávat, anebo se snaží jen udělat radost pár svým známým, jako to děláme my, ale jedno je jisté - kvalitní produkty za rozumnou cenu se prodávají samy a my si myslíme, že kosmetika a parfémy od Frederica Mahory je právě tento typ produktů a proto děláme, co děláme.

Stálý příjem jako distributor?

Síťový marketing FM GroupPro ty, kdo mají cíle výše a tuší v partnerství s FM Group ještě větší potenciál, tuší správně. V takovém případě je ale vydělávání na produktech FM trochu odlišné, nežli jejich vlastní prodej. Kouzlo skutečného úspěchu totiž stojí na jiné strategii, na multi-level marketingu, jinak řečeno vytváření vlastní distributorské sítě. Není to samozřejmě hned, ale pokud se vám podaří zaregistrovat další šikovné distributory, kteří budou objednávat a zaregistrovat další distributory a tito všichni potom s každou svojí objednávkou vydělají krom sobě za vlastní prodej především vám formou provizí. Vše to má samozřejmě svá pravidla, ale pro představu, jak se dá zajímavě vydělávat to takto snad stačí.

Jak se stanu partnerem FM Group?

Pokud máte zájem stát se distributory značky FM Group, anebo si pouze přejete získat slevu 30% na všechny produkty od parfémů, přes tělovou a dekorativní kosmetiku až po kosmetiku pro domácnost, napište nám , nebo zavolejte a my vám velice rádi pomůžeme s registrací.

Registrace jako distributora FM je opravdu jednoduchá a již za pár dní můžete objednávat s 30 procentní slevou.