O FM Group

Kdo se dostal až sem, pravděpodobně tuší, čím se firma FM Group zabývá. Pokusíme se to ale ve stručnosti přiblížit i pro naše nové zákazníky.

Vše má na svědomí pan Artur Trawinski, který před založením firmy fungoval v oblasti vůní a parfémů hezkých pár let a své nabyté zkušenosti beze zbytku zúžitkoval a založil jednu z nejrychleji rostoucích společností. Společnost, s názvem FM Group (zkratka FM je podle Frederico Mahora) založil poměrně nedávno v roce 2004 v Polsku, ale již nyní je známá díky své kvalitě po celém světě.

Čím se FM zabývá

Parfémy, dámská a pánská kosmetika... to je to, co si každý, kdo FM Group zná zcela správně vybaví jako první. Ano, firma se zabývá výrobou především parfémů, parfémovaných vod a vůní všech možných variant a tónů, ale základ všeho je, že se jedná o parfémy i kosmetiku kvalitní a za velice příznivé ceny.

Dovolíme si tvrdit, že v oblasti vůní levnější nabídku za srovnatelnou cenu nenajdete.

A jak to je možné?

Jednoduše proto, že většinu nákladů, které výrobci parfémů vynaloží a zákazníci je musí zaplatit jsou reklamy, budování značky, vysoké platy vysoce postavených managerů apod. FM Group nic takového nedělá, reklamu si buduje právě svojí kvalitou, cenovou dostupností a především spokojenými zákazníky, kteří serádi pochlubí svým známým, že krásně voní a nestojí to tolik peněz. Jednoduché, ale praktické!

Jaké parfémy od nás můžete očekávat?

Asi každý z nás má oblíbený nějaký parfém kvalitní, ale drahé značky. Většina z nás si ovšem nemůže dovolit investovat do parfému tolik peněz (dejme tomu 1500 - 2000 Kč). Ale co když Vám někdo nabídne vůni Vaší oblíbené značky se stejnou kvalitou, ovšem za mnohem nižší cenu (od 350 Kč), pouze s jediným rozdílem, že tato vůně byla danou vaší oblíbenou světovou značkou inspirována, ale není to přímo ten drahý originál? Já věřím, že většina z vás (já jsem nebyl výjimkou) toto řešení uvítá a nabízený parfém vyzkouší a skoro všichni budou potěšeni.

A přesně toto vám FM Group nabízí. Kvalitní, ale přes to levné parfémy! Některé inspirované nejoblíbenějšími světovými značkami, jiné s vlastní specifickou vůní.

Jako důkaz kvality byl pánský parfém FM 329 oceněn titulem QLTOWY KOSMETYK 2012.

Kolekce

Nebylo by fajn mít ve své oblíbené vůni i ostatní kosmetiku, jako například sprchový gel, vodu po holení, nebo tělový balzám? I v tomto směru Vám má FM Group co nabídnout, u nejoblíbenějších vůní se snaží neustále rozšiřovat nabídku a u některých vůní je možné získat i 5 produktů laděných do jedné vůně.

Jak se stát partnerem FM?

Pokud Vás firma FM Group zaujala a přejete si dozvědět více, nebo uvažujete o to stát se naším partnerem a využívat všechny nabízené výhody, napiště nám a my Vám rádi pomůžeme s registrací. Pokud vás zajímá více informací o možnostech partnerství a výdělku jako distributor značky FM Group, navštivte stránku Partnerství s FM.

Domácí stránka FM Group