Novinky na FM svět

Nové parfémy FM Group - zima 2015-16

4. ledna 2016 - s novým rokem pro Vás máme nadílku nových parfémů. Radost budou mít především ženy, pro které máme šťastnou sedmičku nových parfémů, pro muže máme tentokrát novinku pouze jednu.

4 nové luxusní parfémy FM Group - jaro 2015

1. července 2015 - s radostí můžeme uvést nové parfémy z luxusních kolekcí, tentokrát 3 dámské luxusní parfémy a 1 pánský luxusní parfém.

Make-up novinky - řasenky

29. března 2015 - máme pro vás novinky z dekorativní kosmetiky a konkrétně z kategorie řasenky FM Group.

Hot parfémy - dámské a pánské parfémy v nejvyšší kvalitě

9. srpna 2014 - rádi bychom vás informovali o novém typu parfémů, vynikajícím nadstandardní kvalitou. Jedná se o dámské Hot parfémy FM Group, které obsahují neuvěřitelnou 30 procentní parfemací a pánské Hot parfémy FM Group, které mají parfemaci nádherných 24 procent.

Nová kolekce Triumph of Orchids

20. června 2014 - od dnešního dne se můžete těšit na velice zajímavou kolekci přírodní kosmetiky z vysoce kvalitních produktů a obsahem vzácných složek z orchidejí - kolekci Triumph of Orchids, kde naleznete 8 produktů zaměřených na péči o obličej a tělo.

Parfémy pro mládež jsou zpět!

15. června 2014 - oblíbené parfémy (toaletní vody) pro mládež jsou opět v prodeji, v novém a lepším složení. Konkrétně si můžete vybrat toaletní vodu FM 600 pro dívky a toaletní vodu FM 601 pro chlapce. Krom toaletních vod jsou v nabídce pro mládež nově i Sprchová pěna a Sprej pro snadné rozčesávání vlasů pro mládež.

7 nových parfémů, 5 dámských, 2 pánské

30. května 2014 - připravili jsme pro vás novinky mezi parfémy, především se jedná o dámské luxusní parfémy, ale ochuzeni nebudou ani pánové, protože pro vás máme 5 dámských luxusních parfémů, jeden pánský také luxusní a jeden pánský klasický parfém.

Ocenění - Káva Aurile

30. května 2014 - Značka Aurile se umístila na druhém místě v desátém ročníku celostátní polské ankety popularity "Consumer Laurel 2014" v kategorii: Funkční kávy.

Make-up novinky podzim 2013

18. listopadu 2013 - připravili jsme pro vás spoustu nových produktů z FM kosmetiky, mimo jiné například pestrou nabídku metalických očních stínů, diamantových tužek, několik multifunkčních pudrů, a v neposlední řadě Make up paletky.

9 dámských a 4 pánské nové parfémy

12. října 2013 - FM Group pro vás připravila další várku nových parfémů, tentokráte z klasické kolekce, 9 dámských a 4 pánské parfémy.

Krémy proti stárnutí Gold Regeneris

5. srpna 2013 - do naší nabídky zařadili speciální luxusnířadu proti stárnutí Gold Regeneris.

6 nových luxusních parfémů

20. června 2013 - připravili jsme pro vás 6 zcela nových luxusních parfémů, 3 z kategorie pro dámy a 3 z kategorie pro pány.

Nová kategorie produktů - Kosmetika pro domácnost

10. března 2013 - zkompletovali jsme sortiment a již vám můžeme nabídnout i kategorii kosmetiky pro domácnost, tedy nabídku všech dostupných produktů z kolekce For Home.

Ocenění - Dámské pleťové sérum B-GLUCAN ACTIVE

1. února 2013 - je nám potěšením Vás informovat o tom, že jeden z produktů značky FM Group, Dámské pleťové sérum B-GLUCAN ACTIVE z kolekce B-Glucan Active, bylo oceněno jako Superprodukt 2012!

Nová kategorie produktů - Dekorativní kosmetika

20. ledna 2013 - připravili jsme pro vás novou kategorii "dekorativní kosmetika / make-up" s kompletní nabídkou produktů značky FM Group.

Nová kategorie produktů - Wellness kosmetika

1. ledna 2013 - nová kategorie pro chvíle klidu a pohody s nabídkou kolekce wellness produktů značky FM Group s názvem Spa Senses.

Otevření e-shopu FM Svět

20. listopadu 2012 - spustili jsme e-shop fmsvet.cz, kde budeme nabízet kompletní kosmetiku značky FM Group od dámských a pánských parfémů až po kosmetiku FM Group pro domácnost..